» OFERTA HANDLOWA 
- Elektronarzędzia
- Gwoździe, śruby, nakrętki
- Łańcuchy tnące, prowadnice
- Materiały do pakowania
- Narzędzia diamentowe
- Piły taśmowe do drewna
- Piły taśmowe do metalu
- Piły tarczowe, frezy
- Stomatologia

 
AKTUALNOŚCI


20.06.2011
Szanowni Państwo. Ze względu na zmianę siedziby i utrudnienia z przeprowadzką związane prosimy nie dokonywać zakupów w sklepie internetowym. Za utrudnienia przepraszamy!
08.11.2007
Dla wygody klientów rozpoczęliśmy sprzedaż internetową naszego asortymentu. Sklep można znaleźć pod adresem: http://www.skoczylas.com.pl/shop/ Zapraszamy do współpracy!
23.04.2007
Rozpoczęliśmy współpracę z niemiecką firmą Blaucraft. Nasza oferta poszerzyła się o całą gamę elektronarzędzi, a także tarcz ściernych oraz tnących.
5.10.2006
Myśląc o Państwa potrzebach w czwartym kwartale bieżącego roku rozpoczęliśmy sprowadzanie drzewa tartacznego ze Słowacji.
3.04.2006
Od kwietnia bieżącego roku rozszerzamy naszę ofertę o produkty firmy "KONRAD", która specjalizuje się w produkcji: gwoździ, drutów w pełnym asortymencie, siatek ogrodzeniowych ocynkowanych i ocynkowanych powlekanych polietylenem, siatek zgrzewanych i włókien stalowych do zbrojenia betonu. W naszej ofercie możecie Panstwo znaleźć przewody elektroenergetyczne do układania na stałe, a także szeroka gamę elementów złacznych.licznik odwiedzin - 29168795        Firma Wielobranżowa Wiesław Skoczylas | mapa strony | © 2005-2010
Utworzono w systemie darmowe strony www EntroCMS